facebook
Dobré ráno, je sobota 4.5.2024 a svátek slaví Klaudie

jak zhubnout..

První příspěvek v tématu jak zhubnout..
Jolykonvalinka | 13.04.2023 23:40 | jak zhubnout.. | ID: 42807
Jolykonvalinka

Ahoj. Chci se zeptat, kdo z vás tu držel nějakou dobrou dietu, kterou by mohl doporučit? :))) říkala jsem si že bych nějakou zkusila.. ale nevím vůbec jakou..

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
GabulkaAnn | 09.05.2023 20:22 | ID: 43222
Donovalka

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat... Uvažuju, že bych zkusila proteinovou dietu. Zaujala mě hodně dieta https://www.ketodiet.cz/. Ale dřív, než si ji koupím, byla bych moc ráda za info a zkušenosti :) Držela jste jinekterá? Jak se vám osvědčila? Zhubly jste s ní?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Zuzabartova | 04.06.2023 00:41 | ID: 43533
Donovalka

Zhubnout se mi daří hlavně díky tomu, že jsem si nastavila už konečně pořádný režim a hlavně jsem začala žít trochu víc aktivně. Důležité je sledovat svojí denní aktivitu s čím mi hodně pomáhají chytré hodinky https://www.smartomat.cz/armodd-roundz-4-stribrna/ , které dokáží vše zaznamenávat a přenášet do aplikace v telefonu. Dokáží měřit tep, takže dokáži při sportování držet správnou tepovou frekvenci, při které správně pálím tuky.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Donovalka | 16.10.2023 12:17 | ID: 44862
Donovalka

Holky já Vám teda do toho nechci kecat, ale nejlepší je prostě začít ze sebou něco dělat a udělat si vyváženej jídelníček. Ono je těžký zbavit se sladkostí a slaných dobrůtek, ale udělá to hrozně moc. Když omezíte cukr i třeba sladké pití a začnete se pravidelně hýbat jinak než na co je tělo zvyklé, tak ty kila taky půjdou dolů. Já třeba nedám dopustit na Zone4you, chodím tam už několik let a jsem hrozně spokojená. Prvně mi trenér radil jak správně cvičit a teď už cvičím sama. Případně si zajdu na bazén, nějaké skupinové lekce nebo si udělám radost saunou a relaxem po těžkém týdnu. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Patyna | 20.10.2023 15:21 | ID: 44923
Donovalka

No tak jako ta strava je hodně důležitá ale ten pohyb taky, když budeš dobře jíst, ale nebudeš se hýbat, tak to samo taky moc nezmizne no. Mě spíš překvapilo, že mají i bazén. To myslím jsem ještě u žádného fitka nezaznamenala. Kde sídlí prosím tě? My třeba na bazén chodíme moc rádi, ale muž preferuje klasické cvičení na strojích, já raději zas ty společné lekce.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jaruška | 24.10.2023 21:19 | ID: 44979
Donovalka

Já jsem teda taky zhubla s Ketodiet a každému to můžu jen a jen doporučit. Hubnete rychle a zdravě a já se díky ní naučila konečně i správně stravovat a cítím se skvěle :))

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Donovalka | 27.10.2023 14:21 | ID: 45030
Donovalka

Patyna- Jo jo mají bazén a mají tam toho teda hrozně moc na výběr co se aktivit týče. Tady https://zone4you.cz/clenstvi-cenik/, můžeš si případně domluvit prohlídku, oni ti vše ukážou a řeknou i ceny toho členství a tak, co by pro tebe bylo nejlepší a pokud bys chodila i s manželem, tak tam můžete mít i rodinné případně i pro děti. My ho máme a jsem všichni spokojený. :) Jinak je to teda v Brně. Mají hromady sálových lekcí, tam si vybereš určitě. Já zkouším každý týden jinou. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka